Chcete udělat radost svým blízkým? Hledáte užitečný dárek pro své přátele či kolegy? Věnujte jim dárkový poukaz do EuroPainClinics Fyzio!

Fyzioterapie je při bolesti zad a celkově pohybového aparátu nedílnou součástí léčby, ale zároveň je také ideální prevencí bolesti. Správné pohybové návyky získané cvičením vedou k redukci bolesti a k dlouhodobému udržení dobré fyzické kondice a dobrého zdravotního stavu.

K dispozici jsou vouchery na 60, 90 a 120 minut individuální fyzioterapie. Naše skvělé fyzioterapeutky připraví na základě diagnostiky fyzioterapeutický plán na míru zdravotním obtížím a odborně pomohou k návratu pohybového systému do rovnováhy. Léčba pohybových obtíží může v EuroPainClinics Fyzio také zároveň probíhat pod dvojím odborným pohledem – fyzioterapeuta a specializovaného lékaře na léčbu bolesti. 

Věnujte praktický a zároveň příjemný dárek pro péči o zdraví. 

Poukazy pořídíte na pracovištích EuroPainClinics Fyzio nebo nás kontaktujte na tel. čísle 724 395 402!

Bezplatná online eFyzio-konzultace

Objednejte se na naše pracoviště fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Brno, Hradec Králové a Olomouc vyplněním a odesláním formuláře bezplatné eFyzio-konzultace. Vaše obtíže pohybového aparátu budou posouzeny našimi specialisty a na základě toho vám navrhneme nejvhodnější způsob vaší terapie a termín vaší návštěvy.

EuroPainClinics Fyzioterapie eFyzio-konzultaceBezplatná eFyzio-konzultace s fyzioterapeutem

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří váš čas

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří vaše peníze

Blog

Kdy pomáhá viscerální terapie
11.04.2024

Kdy pomáhá viscerální terapie

Viscerální terapie, známá také jako viscerální manipulace, je terapeutická metoda, která se zaměřuje na manipulaci vnitřních orgánů, aby obnovila jejich...
Zobrazit
Představujeme vám tvář EuroPainClinics Fyzio Olomouc!
05.04.2024

Představujeme vám tvář EuroPainClinics Fyzio Olomouc!

S úlevou od bolestí a obtížemi pohybového aparátu a k návratu funkčnosti těla do rovnováhy vám pomáháme na novém pracovišti fyzioterapie v Olomouci, kde vám se vší profesionalitou...
Zobrazit
Účinné zklidnění vám přinesou relaxační techniky. Jak na ně?
27.03.2024

Účinné zklidnění vám přinesou relaxační techniky. Jak na ně?

V minulém článku jsme se zabývali problematikou stresu a jeho vlivu na naše tělo, nyní se podíváme blíže na to...
Zobrazit