Máte zájem objednat se na naši fyzioterapii, zaujala vás nabídka našich služeb a na jakém principu pracujeme? Odešlete nám svoji eFyzio-konzultaci ještě dnes a zjistěte, zda a jaké řešení na míru bychom mohli mít pro vás!

eFyzio-konzultace je bezplatná online služba, kterou můžete kdykoliv využít na našich webových stránkách v sekci „Objednejte se“. Online objednání vám zabere několik málo chvil a ušetří vám čas i náklady, které byste vynaložili případným cestováním.

Objednání je snadné – stačí vyplnit všechny údaje a odeslat formulář eFyzio-konzultace na vybranou ambulanci fyzioterapie do Brna nebo Hradce Králové.

Do formuláře eFyzio-konzultace je velmi užitečné připojit zdravotnickou dokumentaci a ideálně také co nejaktuálnější snímky z vyšetření magnetickou rezonancí nebo CT. Ptáte se, k čemu nám mohou tyto podklady sloužit?

Fyzioterapie se zabývá léčbou funkčních poruch pohybového systému, zatímco léčba strukturálních poruch náleží medicínské specializaci. V EuroPainClinics Fyzio vám nabízíme mimořádný benefit – vzhledem k tomu, že pracujeme v úzké součinnosti s lékaři intervenční léčby bolesti, nabízíme vám synergickou péči z pohledu dvou odborníků, fyzioterapeuta a lékařského specialisty. Zjednodušeně řečeno – pokud se vyhodnocením eFyzio-konzultace prokáže potřeba řešit nejen funkční poruchu, se kterou se k nám na fyzioterapii obracíte, ale i strukturální poruchu (například výhřez ploténky, artróza, kostní výrůstky aj.), můžeme stanovit přesný a individualizovaný plán vaší léčby zahrnující nejen fyzioterapii, ale i intervenční (ať již ambulantní, nebo operační) zákrok. Zdravotnická dokumentace tak našim zkušeným a kvalifikovaným fyzioterapeutům a lékařům-specialistům na miniinvazivní a endoskopickou léčbu bolesti významně napomůže zvolit nejlepší postup pro nejlepší efekt léčby – pro vaši úlevu od bolesti.

Výsledek vyhodnocení eFyzio-konzultace vám oznámíme e-mailovou zprávou a v případě kladného vyhodnocení vhodnosti fyzioterapie či intervenční léčby bolesti vás budeme telefonicky kontaktovat k domluvě termínu návštěvy.

Vyhodnocením eFyzio-konzultace může v určitých případech vyplynout, že řešení zdravotních obtíží pacienta přísluší jiné odbornosti, nebo se mohou ukázat určité aspekty, pro které nebude fyzioterapie či intervenční léčba bolesti doporučena jako vhodné řešení. O tomto výsledku také informujeme e-mailovou zprávou, aby měl klient možnost zaměřit svoji léčbu co nejdříve jiným vhodným směrem.

Jak zjistíte, že vaše eFyzio-konzultace byla správně odeslána

Po odeslání eFyzio-konzultace obdržíte do e-mailu automatickou zprávu, která je potvrzením o přijetí do systému a zařazením do procesu vyhodnocení. Pokud tuto zprávu nenajdete v e-mailu do 30 minut od odeslání, prosíme o kontrolu schránek Hromadná pošta a Spam, nebo kontaktujte naši koordinátorku či příslušnou ambulanci fyzioterapie, rádi vám poradíme.

Bezplatná online eFyzio-konzultace

Objednejte se do EuroPainClinics Fyzio vyplněním a odesláním formuláře bezplatné eFyzio-konzultace. Vaše obtíže budou posouzeny našimi specialisty a na základě toho vám navrhneme nejvhodnější způsob vaší terapie.

EuroPainClinics Fyzioterapie eFyzio-konzultaceBezplatná eFyzio-konzultace s fyzioterapeutem

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří váš čas

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří vaše peníze

Blog

Naše poradna: Jak často a po kolika opakováních mám cviky cvičit?
04.10.2022

Naše poradna: Jak často a po kolika opakováních mám cviky cvičit?

Připravili jsme pro vás seriál na téma Nejčastěji pokládané dotazy (FAQ) našim fyzioterapeutům.Fyzioterapie je jedním z nástrojů, jak tělo můžeme dostat do stavu bez bolesti, do ro...
Zobrazit
Cviky pro uvolnění nohou a správnou rovnováhu pohybu
29.09.2022

Cviky pro uvolnění nohou a správnou rovnováhu pohybu

Při fyzioterapii nohou využíváme senzomotorickou stimulaci, což je metoda na neurofyziologickém podkladě, která propojuje funkci celého pohybového aparátu. Cílem je přenastavení c...
Zobrazit
Přijmeme nového kolegu/kolegyni fyzioterapeuta do našeho týmu v Hradci Králové
23.09.2022

Přijmeme nového kolegu/kolegyni fyzioterapeuta do našeho týmu v Hradci Králové

SKVĚLÁ PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST - přidejte se do našeho týmu EuroPainClinics Fyzio Hradec Králové! Nastoupit můžete ihned nebo podle dohody.
Zobrazit