Dalším pracovištěm specializované fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio, na kterém vám rádi pomůžeme k zlepšení stavu vašeho pohybového aparátu a vaší fyzické kondice, je naše nová pobočka v Olomouci. Provoz zahajujeme od dubna 2024 v prostorách Zdravotního střediska Lazce.

Fyzioterapie je nedílnou součástí léčby bolesti, protože funkční a strukturální poruchy pohybového aparátu spolu úzce souvisejí. V EuroPainClinics Fyzio je cílem naší fyzioterapie dosažení rovnováhy mezi oběma složkami tak, aby pohybový systém opět správně fungoval.

Začít se cvičením a fyzioterapií můžete kdykoliv. Pokud se navíc rozhodnete k tomuto kroku paralelně s vaší základní léčbou bolesti, je to bezesporu přínosem – správné pohybové návyky umožní preventivně se vyhnout bolesti, redukovat bolest v procesu léčby, ale také, co je velmi důležité, například předejít bolesti a případným komplikacím pooperačního stavu.

Profesionální fyzioterapeutickou péči v EuroPainClinics Fyzio Olomouc vám bude poskytovat naše zkušená fyzioterapeutka Mgr. Veronika Kováčechová, která má rozsáhlé odborné zkušenosti v oblasti komplexní diagnostiky a terapii funkčních poruch pohybového aparátu. Při své práci využívá řadu certifikovaných fyzioterapeutických metod včetně Dynamické neuromuskulární stabilizace (DNS) prof. Koláře, specializuje se na lymfatické masáže a věnuje se i výživovému poradenství.

Kde nás najdete?

Fyzioterapie se nachází ve stejných prostorách jako pracoviště intervenční léčby bolesti EuroPainClinics Olomouc, Zdravotní středisko Lazce – 1. patro, Dlouhá 521.

Jak se objednat?

Objednávat se můžete na tel. č. 725 395 402, nebo kdykoliv využijte bezplatnou službu eFyzio-konzultace
Objednat se můžete také v ambulanci EuroPainClinics Olomouc při vaší návštěvě lékaře.

Fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio není hrazena ze zdravotního pojištění. Ceník služeb najdete zde

Benefit pro vás: Vaše léčba pohledem dvou odborníků – fyzioterapeuta a lékaře
Vzhledem k úzkému propojení a spolupráci našich specialistů může vaše léčba pohybových obtíží v EuroPainClinics Fyzio Olomouc probíhat na jednom místě pod dohledem fyzioterapeuta a zároveň lékaře-specialisty na léčbu bolesti. Oba odborníci jsou obeznámeni se zdravotním stavem pacienta z hlediska funkční i strukturální poruchy, průběžně konzultují vývoj léčby a upravují léčebný a fyzioterapeutický plán po celou dobu léčby tak, aby výsledek byl co nejoptimálnější.

Pokud vás tato možnost zaujala, neváhejte se blíže informovat!

Těšíme se na vaši návštěvu!


Bezplatná online eFyzio-konzultace

Objednejte se na naše pracoviště fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Brno, Hradec Králové a Olomouc vyplněním a odesláním formuláře bezplatné eFyzio-konzultace. Vaše obtíže pohybového aparátu budou posouzeny našimi specialisty a na základě toho vám navrhneme nejvhodnější způsob vaší terapie a termín vaší návštěvy.

EuroPainClinics Fyzioterapie eFyzio-konzultaceBezplatná eFyzio-konzultace s fyzioterapeutem

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří váš čas

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří vaše peníze

Blog

Kdy pomáhá viscerální terapie
11.04.2024

Kdy pomáhá viscerální terapie

Viscerální terapie, známá také jako viscerální manipulace, je terapeutická metoda, která se zaměřuje na manipulaci vnitřních orgánů, aby obnovila jejich...
Zobrazit
Představujeme vám tvář EuroPainClinics Fyzio Olomouc!
05.04.2024

Představujeme vám tvář EuroPainClinics Fyzio Olomouc!

S úlevou od bolestí a obtížemi pohybového aparátu a k návratu funkčnosti těla do rovnováhy vám pomáháme na novém pracovišti fyzioterapie v Olomouci, kde vám se vší profesionalitou...
Zobrazit
Účinné zklidnění vám přinesou relaxační techniky. Jak na ně?
27.03.2024

Účinné zklidnění vám přinesou relaxační techniky. Jak na ně?

V minulém článku jsme se zabývali problematikou stresu a jeho vlivu na naše tělo, nyní se podíváme blíže na to...
Zobrazit