S úlevou od bolestí a obtížemi pohybového aparátu a k návratu funkčnosti těla do rovnováhy vám pomáháme na novém pracovišti fyzioterapie v Olomouci, kde vám se vší profesionalitou, empatií a plně individualizovaným přístupem poskytuje odbornou péči naše zkušená fyzioterapeutka Mgr. Veronika Kováčechová.

Mgr. Veronika Kováčechová vystudovala magisterské studium fyzioterapie na Fakultě zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci. Další vzdělávání a dalšími kroky v profesním rozvoji zaměřila na kurzy lymfatických masáží, výživového poradenství a metodu Dynamické neuromuskulární stabilizace, které ji umožnily rozšířit odborné znalosti. Své dovednosti v oblasti fyzioterapie kombinuje s těmito technikami, aby klientům poskytovala komplexní péči.

Fyzioterapeut - Mgr. Veronika Kováčechová

Veronika má radost z práce s lidmi, kteří projevují zájem o své zdraví a aktivně se snaží zlepšit svůj způsob života. Mimo profesní sféru je její velká láska sport, protože věří, že aktivní životní styl je klíčovým prvkem celkového zdraví a pohody. S přístupem plným empatie a profesionálního zájmu se snaží každému klientovi poskytnout individuální péči a podporu na cestě k dosažení jeho zdravotních cílů.

V EuroPainClinics Fyzio Olomouc poskytujeme komplexní fyzioterapii včetně přesné diagnostiky bolestivého stavu, léčebně-preventivní návštěvy dle potřeby a fyzioterapeutické metody na míru obtížím. Ve spolupráci s Klinikou miniinvazivní léčby zad EuroPainClinics Olomouc se zaměřujeme na fyzioterapii pacientů před indikovaným intervenčním výkonem. Objednat se můžete na tel. 724 395 042 nebo přes formulář bezplatné eFyzio-konzultace!

Kde nás najdete? Zdravotní středisko Olomouc-Lazce, Dlouhá 521, 1. patro.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Bezplatná online eFyzio-konzultace

Objednejte se na naše pracoviště fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Brno, Hradec Králové a Olomouc vyplněním a odesláním formuláře bezplatné eFyzio-konzultace. Vaše obtíže pohybového aparátu budou posouzeny našimi specialisty a na základě toho vám navrhneme nejvhodnější způsob vaší terapie a termín vaší návštěvy.

EuroPainClinics Fyzioterapie eFyzio-konzultaceBezplatná eFyzio-konzultace s fyzioterapeutem

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří váš čas

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří vaše peníze

Blog

Vítáme novou posilu týmu EuroPainClinics Fyzio Olomouc!
14.06.2024

Vítáme novou posilu týmu EuroPainClinics Fyzio Olomouc!

V týmu našeho nově otevřeného pracoviště fyzioterapie v Olomouci srdečně vítáme nového kolegu, fyzioterapeuta Bc. Víta Kořínka, který je připraven s maximální zodpovědností a empa...
Zobrazit
Pohybové aktivity pro střední až vyšší věk: Které jsou vhodné?
30.05.2024

Pohybové aktivity pro střední až vyšší věk: Které jsou vhodné?

V období středního a později vyššího věku dochází k mnoha změnám organismu, ať už fyzickým nebo psychickým. Jedním z typických jevů je zpomalení metabolismu (u mužů i u žen), a často doch...
Zobrazit
Přijmeme do týmu: Fyzioterapeut Hradec Králové
15.05.2024

Přijmeme do týmu: Fyzioterapeut Hradec Králové

Pro naše pracoviště specializované fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Hradec Králové přijmeme nového kolegu či kolegyni na pozici FYZIOTERAPEUT / FYZIOTER...
Zobrazit