Bolest vždy signalizuje určitou nerovnováhu v těle a fyzioterapie je jednou z cest, jak tento stav dostat co nejdříve pod kontrolu. V EuroPainClinics Fyzio je rovnováha naším posláním – primárně se vaši bolest snažíme pochopit a zabýváme se její příčinou, abychom vám pomohli k úlevě a k plnohodnotnému fungování v životě.Vítejte v EuroPainClincis Fyzio!

Ambulance fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio jsou součástí specializovaných klinických pracovišť EuroPainClinics, která se zaměřují na léčbu pacientů s bolestí zad s využitím miniinvazivních a endoskopických výkonů na páteři. Za vznikem našich ambulancí stojí nejen mnoholetá klinická zkušenost s více než 10 000 ošetřenými pacienty EuroPainClinics, ale především stále narůstající počet pacientů, které trápí nejen bolesti zad, ale i dalších struktur pohybového aparátu. Obecně je fyzioterapie doporučována jako možnost první volby všem pacientům, kteří chtějí na odstranění své bolesti aktivně pracovat a v celkovém léčebném procesu je pro pacienta nesporným benefitem.

Přesnou diagnostikou k jádru problému

V EuroPainClinics Fyzio se zaměřujeme na diagnostiku, léčbu a prevenci poruch pohybového systému a naším hlavním úkolem je docílit toho, aby vaše tělo fungovalo v plné rovnováze. Proto při naší práci vycházíme z důkladného vyšetření funkčních poruch jako základního předpokladu úspěšné terapie. K tomuto účelu používáme unikátní digitální platformu MFK pro diagnostiku funkčních poruch pohybového systému, která na speciálních obrazových mapách přesně ukazuje příčiny obtíží v páteři, ve svalovém, nervovém a kloubním systému. Naši zkušení fyzioterapeuti jsou důkladně proškoleni v řadě moderních fyzioterapeutických metod, které na základě diagnostiky MFK aplikují přímo na konkrétní obtíže a připraví pro vás individuální fyzioterapeutický plán.

Lékař + fyzioterapeut – dvojí odborný pohled na vaši léčbu

Mimořádným benefitem a přidanou hodnotou léčby bolesti je v EuroPainClinics Fyzio především to, že fyzioterapeut úzce spolupracuje s lékařem-specialistou na miniinvazivní a endoskopickou léčbu. Touto součinností nabízíme pohled na zdravotní obtíže klienta z pohledu dvou odborníků. Lékař má po celou dobu léčby k dispozici výsledky MFK platformy, které mu umožňují sledovat vývoj změn funkčních poruch pohybu a může na ně reagovat úpravou strukturální poruchy. Odborné propojení spolupráce fyzioterapeuta a lékaře tak umožňuje sestavit komplexní a plně individualizovaný plán vaší léčby – od fyzioterapie po ambulantní zákrok, případně operaci.

Kdo se na nás může obrátit

Každý, kdo chce na odstranění svojí bolesti aktivně pracovat! Odbornou péči a pomoc u nás nabízíme klientům, kteří se potýkají s bolestí dlouhodobě, nejsou schopni najít účinnou pomoc nebo nepomáhají dostupné prostředky a možnosti, stejně jako klientům, kteří se v zájmu svého zdraví zajímají o prevenci a nechtějí ponechávat nic náhodě, jako i těm, které do ambulancí může přivést bolest v důsledku sportování.

Jak se k nám objednat

Objednat se můžete telefonicky, nebo z pohodlí domovat využít online bezplatnou službu eFyzio-konzultace. Vyplněný formulář a zdravotnickou dokumentaci nám odešlete k předběžnému posouzení vhodnosti fyzioterapie a my vám navrhneme nejoptimálnější řešení v co nejkratším čase. Formulář eFyzio-konzultace najdete na stránce v sekci „Objednejte se“.

Věříme, že společný čas strávený s naší fyzioterapií přinese „nejlepší ovoce“ a že každý pozitivní posun při vaší léčbě bude pro vás radostí.

Těšíme se na vás na našich pobočkách EuroPainClinics Fyzio Brno a EuroPainClinics Fyzio Hradec Králové.

Bezplatná online eFyzio-konzultace

Objednejte se do EuroPainClinics Fyzio vyplněním a odesláním formuláře bezplatné eFyzio-konzultace. Vaše obtíže budou posouzeny našimi specialisty a na základě toho vám navrhneme nejvhodnější způsob vaší terapie.

EuroPainClinics Fyzioterapie eFyzio-konzultaceBezplatná eFyzio-konzultace s fyzioterapeutem

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří váš čas

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří vaše peníze

Blog

Naše poradna: Jak často a po kolika opakováních mám cviky cvičit?
04.10.2022

Naše poradna: Jak často a po kolika opakováních mám cviky cvičit?

Připravili jsme pro vás seriál na téma Nejčastěji pokládané dotazy (FAQ) našim fyzioterapeutům.Fyzioterapie je jedním z nástrojů, jak tělo můžeme dostat do stavu bez bolesti, do ro...
Zobrazit
Cviky pro uvolnění nohou a správnou rovnováhu pohybu
29.09.2022

Cviky pro uvolnění nohou a správnou rovnováhu pohybu

Při fyzioterapii nohou využíváme senzomotorickou stimulaci, což je metoda na neurofyziologickém podkladě, která propojuje funkci celého pohybového aparátu. Cílem je přenastavení c...
Zobrazit
Přijmeme nového kolegu/kolegyni fyzioterapeuta do našeho týmu v Hradci Králové
23.09.2022

Přijmeme nového kolegu/kolegyni fyzioterapeuta do našeho týmu v Hradci Králové

SKVĚLÁ PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST - přidejte se do našeho týmu EuroPainClinics Fyzio Hradec Králové! Nastoupit můžete ihned nebo podle dohody.
Zobrazit