Bolest vždy signalizuje určitou nerovnováhu v těle a fyzioterapie je jednou z cest, jak tento stav dostat co nejdříve pod kontrolu. V EuroPainClinics Fyzio je rovnováha naším posláním – primárně se vaši bolest snažíme pochopit a zabýváme se její příčinou, abychom vám pomohli k úlevě a k plnohodnotnému fungování v životě.Vítejte v EuroPainClincis Fyzio!

Ambulance fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio jsou součástí specializovaných klinických pracovišť EuroPainClinics, která se zaměřují na léčbu pacientů s bolestí zad s využitím miniinvazivních a endoskopických výkonů na páteři. Za vznikem našich ambulancí stojí nejen mnoholetá klinická zkušenost s více než 10 000 ošetřenými pacienty EuroPainClinics, ale především stále narůstající počet pacientů, které trápí nejen bolesti zad, ale i dalších struktur pohybového aparátu. Obecně je fyzioterapie doporučována jako možnost první volby všem pacientům, kteří chtějí na odstranění své bolesti aktivně pracovat a v celkovém léčebném procesu je pro pacienta nesporným benefitem.

Přesnou diagnostikou k jádru problému

V EuroPainClinics Fyzio se zaměřujeme na diagnostiku, léčbu a prevenci poruch pohybového systému a naším hlavním úkolem je docílit toho, aby vaše tělo fungovalo v plné rovnováze. Proto při naší práci vycházíme z důkladného diagnostického vyšetření funkčních poruch jako základního předpokladu úspěšné terapie. Klienti mohou také využít diagnostiku s pomocí speciálního diagnostického software MFK, který výsledky diagnostického vyšetření fyzioterapeutem zpracovává do obrazových map. Naši zkušení fyzioterapeuti jsou důkladně proškoleni v řadě moderních fyzioterapeutických metod a na základě přesné diagnostiky pro vás připraví individuální fyzioterapeutický plán.

Lékař + fyzioterapeut – dvojí odborný pohled na vaši léčbu

Mimořádným benefitem a přidanou hodnotou léčby bolesti je v EuroPainClinics Fyzio především to, že fyzioterapeut úzce spolupracuje s lékařem-specialistou na miniinvazivní a endoskopickou léčbu. Touto součinností nabízíme pohled na zdravotní obtíže klienta z pohledu dvou odborníků. Lékař má po celou dobu léčby k dispozici výsledky MFK platformy, které mu umožňují sledovat vývoj změn funkčních poruch pohybu a může na ně reagovat úpravou strukturální poruchy. Odborné propojení spolupráce fyzioterapeuta a lékaře tak umožňuje sestavit komplexní a plně individualizovaný plán vaší léčby – od fyzioterapie po ambulantní zákrok, případně operaci.

Kdo se na nás může obrátit

Každý, kdo chce na odstranění svojí bolesti aktivně pracovat! Odbornou péči a pomoc u nás nabízíme klientům, kteří se potýkají s bolestí dlouhodobě, nejsou schopni najít účinnou pomoc nebo nepomáhají dostupné prostředky a možnosti, stejně jako klientům, kteří se v zájmu svého zdraví zajímají o prevenci a nechtějí ponechávat nic náhodě, jako i těm, které do ambulancí může přivést bolest v důsledku sportování.

Jak se k nám objednat

Objednat se můžete telefonicky, nebo z pohodlí domovat využít online bezplatnou službu eFyzio-konzultace. Vyplněný formulář a zdravotnickou dokumentaci nám odešlete k předběžnému posouzení vhodnosti fyzioterapie a my vám navrhneme nejoptimálnější řešení v co nejkratším čase. Formulář eFyzio-konzultace najdete na stránce v sekci „Objednejte se“.

Věříme, že společný čas strávený s naší fyzioterapií přinese „nejlepší ovoce“ a že každý pozitivní posun při vaší léčbě bude pro vás radostí.

Těšíme se na vás na našich pobočkách EuroPainClinics Fyzio Brno a EuroPainClinics Fyzio Hradec Králové.

Bezplatná online eFyzio-konzultace

Objednejte se do EuroPainClinics Fyzio vyplněním a odesláním formuláře bezplatné eFyzio-konzultace. Vaše obtíže budou posouzeny našimi specialisty a na základě toho vám navrhneme nejvhodnější způsob vaší terapie.

EuroPainClinics Fyzioterapie eFyzio-konzultaceBezplatná eFyzio-konzultace s fyzioterapeutem

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří váš čas

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří vaše peníze

Blog

Mobilizace žeber podle metody L. Mojžíšové
20.09.2023

Mobilizace žeber podle metody L. Mojžíšové

Bolest na hrudi, která brání pořádně se nadechnout, pocit „na infarkt“, vystřelování bolesti a píchání pod lopatkou, bolesti hlavy, zad, ramenou, poruchy rovnováhy a závratě? Potý...
Zobrazit
Ergonomia pracoviska či bežného života
12.09.2023

Ergonomia pracoviska či bežného života

Ľudia vyhľadávajú fyzioterapiu, či lekára, väčšinou až vtedy, keď ich trápi diskomfort, alebo im bolesť prekáža v každodennom fungovaní. Často sa ale pýtate – prečo moja bolesť vz...
Zobrazit
Pohyb a psychika = prepojené nádoby
03.08.2023

Pohyb a psychika = prepojené nádoby

Dnešní dynamický životní styl stále více reflektuje nutnost najít optimální vyváženost mezi pracovním i mimopracovním životem pro dobré zdraví a správný ži...
Zobrazit