V týmu EuroPainClinics Fyzio Brno vítáme další přínosnou posilu – zkušeného fyziotrenéra a pohybového terapeuta Václava Tofla, který zabezpečuje odbornou péči o dlouhodobě udržitelný dobrý stav vašeho pohybového aparátu v přímé návaznosti na fyzioterapii. 

V EuroPainClincs Fyzio usilujeme vždy o to, aby naše péče byla komplexní a vedla k co nejefektivnější úlevě od bolesti. Vaše léčba může současně probíhat pod pohledem dvou odborníků – lékaře, který stanovuje diagnózu a léčbu strukturální příčiny bolesti, a fyzioterapeuta, který se věnuje funkčním poruchám pohybového systému a vytváří fyzioterapeutický plán. Úkolem odbornosti fyziotrenéra, který úzce spolupracuje s fyzioterapeutem a při své práci navazuje na tento plán, je pak zabezpečit dobrý stav pohybového aparátů v dlouhodobém horizontu. 

Václav Tofl se ve spolupráci s naší fyzioterapeutkou Bc. Bárou Benírškovou zaměřuje na vytváření cílených programů pro nácvik správných pohybových návyků a připravuje komplexní programy pro cvičení, které vám pomůže získat zpět stabilitu, sílu a pohyblivost. Jako pohybový terapeut pracuje s vrcholovými sportovci i s širokou populací. Při své práci vychází zejména z konceptu DNS (dynamická neuromuskulární stabilizace) a má bohaté zkušenosti s terapií v celé řadě častých problematik funkčních poruch, které zapříčiňují bolesti zad, krku a hlavy, poruchy držení těla, nerovnováhu nebo špatnou koordinaci pohybu a dalších.

Profesní medailonek Václava Tofla najdete zde

Přejeme mnoho profesních úspěchů a spokojených klientů!

Pro objednání využijte bezplatnou službu E-konzultace nebo se informujte o rezervaci termínu fyzioterapie či možnosti individuální lekce s fyziotrenérem na tel. čísle 724 395 402.

Václav Tofl, fyziotrenér EuroPainClinics Fyzio Brno

Bezplatná online eFyzio-konzultace

Objednejte se do EuroPainClinics Fyzio vyplněním a odesláním formuláře bezplatné eFyzio-konzultace. Vaše obtíže budou posouzeny našimi specialisty a na základě toho vám navrhneme nejvhodnější způsob vaší terapie.

EuroPainClinics Fyzioterapie eFyzio-konzultaceBezplatná eFyzio-konzultace s fyzioterapeutem

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří váš čas

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří vaše peníze

Blog

Mobilizace žeber podle metody L. Mojžíšové
20.09.2023

Mobilizace žeber podle metody L. Mojžíšové

Bolest na hrudi, která brání pořádně se nadechnout, pocit „na infarkt“, vystřelování bolesti a píchání pod lopatkou, bolesti hlavy, zad, ramenou, poruchy rovnováhy a závratě? Potý...
Zobrazit
Ergonomia pracoviska či bežného života
12.09.2023

Ergonomia pracoviska či bežného života

Ľudia vyhľadávajú fyzioterapiu, či lekára, väčšinou až vtedy, keď ich trápi diskomfort, alebo im bolesť prekáža v každodennom fungovaní. Často sa ale pýtate – prečo moja bolesť vz...
Zobrazit
Pohyb a psychika = prepojené nádoby
03.08.2023

Pohyb a psychika = prepojené nádoby

Dnešní dynamický životní styl stále více reflektuje nutnost najít optimální vyváženost mezi pracovním i mimopracovním životem pro dobré zdraví a správný ži...
Zobrazit