Představujeme vám novou sympatickou tvář našeho pracoviště fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Brno, kterou je od letošního listopadu fyzioterapeutka Mgr. Michaela Vodičková. Srdečně vítáme Michaelu v našem týmu!

Mgr. Michaela Vodičková vystudovala magisterské studium fyzioterapie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V rámci studia absolvovala odborné praxe na oddělení neurologie, kardiologie, ortopedie, traumatologie, chirurgie, rehabilitačním a interním oddělení. Jako fyzioterapeutka pracovala v Centru léčebné rehabilitace MUDr. Antonína Koukala, kde pracovala s klienty s poruchami pohybového aparátu, neurologickými a interními onemocněními a věnovala se fyzioterapii sportovců. Při terapiích využívá manuální techniky i aktivní kinezioterapii přizpůsobenou každému pacientovi. Ráda pracuje s aktivními lidmi, kteří chtějí změnit svůj zdravotní stav. Během terapie využívá metodu Dynamické neuromuskulární stabilizace, měkké a mobilizační techniky, kineziotaping, baňkování, flossband a fasciální nůž. 

S vašimi akutními i chronickými obtížemi pohybového aparátu se svěřte do kvalifikovaných rukou Michaely, které tímto zároveň přejeme mnoho pracovních úspěchů!

Rezervujte si svůj termín fyzioterapie přes online formulář E-Fyzio konzultace nebo nás pro objednání kontaktujte na tel. čísle +420 724 395 402.


Mgr. Michaela Vodičková, fyzioterapeut EuroPainClinics Fyzio Brno

Bezplatná online eFyzio-konzultace

Objednejte se do EuroPainClinics Fyzio Brno a EuroPainClinics Fyzio Hradec Králové vyplněním a odesláním formuláře bezplatné eFyzio-konzultace. Vaše obtíže budou posouzeny našimi specialisty a na základě toho vám navrhneme nejvhodnější způsob vaší terapie.

EuroPainClinics Fyzioterapie eFyzio-konzultaceBezplatná eFyzio-konzultace s fyzioterapeutem

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří váš čas

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří vaše peníze

Blog

Dárkové poukazy na fyzioterapii
01.03.2024

Dárkové poukazy na fyzioterapii

Chcete udělat radost svým blízkým? Hledáte užitečný dárek pro své přátele či kolegy? Věnujte jim dárkový poukaz do EuroPainClinics Fyzio! Fyzioterapie je při boles...
Zobrazit
Dechový stereotyp: Víte, jak správně dýchat?
09.02.2024

Dechový stereotyp: Víte, jak správně dýchat?

Co vlastně dechový stereotyp znamená? Může souviset i s bolestí zad? Mohu mít špatný nebo nevhodný dechový stereotyp, i když netrpím žádnými dechovými obtížemi? Jak zjistit, jestl...
Zobrazit
Lymfodrenážní masáž
26.01.2024

Lymfodrenážní masáž

Lymfodrenážní či lymfatickou masáž známe běžně z kosmetických salonů – doporučována je například, pokud se chceme „zbavit“ toxinů nebo celulitidy. Její léčebný přínos je však mnoh...
Zobrazit