V týmu našeho nově otevřeného pracoviště fyzioterapie v Olomouci srdečně vítáme nového kolegu, fyzioterapeuta Bc. Víta Kořínka, který je připraven s maximální zodpovědností a empatií poskytovat vám profesionální pomoc při řešení vašich pohybových obtíží. Vítkovi přejeme mnoho pracovních úspěchů! 

Bc. Vít Kořínek absolvoval bakalářské studium fyzioterapie na Fakultě tělesné kultury v Olomouci, kde také v současnosti pokračuje v navazujícím magisterském studiu. K výběru jeho profese přispěl zejména sport, kterému se věnuje prakticky od malička a který je také stále oblastí jeho aktivního zájmu. Deset let provozoval basketbal a již více než osm let trénuje disciplínu vzpírání, kde dosáhl řady úspěchů korunovaných ziskem titulu dvojnásobného vicemistra České republiky a akademického vicemistra České republiky.

Již během studia absolvoval řadu odborných stáží a jeho profesní praxe zahrnuje zkušenosti z ambulantního, nemocničního i lázeňského provozu, a také z působnosti fyzioterapeuta a trenéra sportovních klubů. Při své práci čerpá z inovativního systému FRC (functional range conditioning), což je komplexní systém tréninku kloubů založený na vědeckých poznatcích se zaměřením na rozvoj a zlepšení mobility a pohybového potenciálu, ochranu a pevnost kloubů a zlepšení nervové funkce těla, který spojuje s využitím silového tréninku.

Zaměřuje se dále na ošetřování myofasciálních triggerpointů, kineziotejping, ošetření suchou jehlou, sportovní masáže, inovativní metody ošetření ramenních a kyčelních kloubů a další fyzioterapeutické postupy.

Neváhejte profitovat z Vítkových odborných zkušeností pro zlepšení vašeho stavu a úlevu od bolesti!

V EuroPainClinics Fyzio Olomouc vám poskytujeme na základě přesné diagnostiky komplexní individuální fyzioterapii zahrnující fyzioterapeutické metody včetně cíleného cvičení na míru vašim obtížím. Přímo v místě můžete zároveň využít jedinečný benefit – dvojí pohled odborníka na váš zdravotní problém. V praxi to znamená, že můžete být v péči nejen našich fyzioterapeutů, ale i lékařů léčby bolesti EuroPainClinics Olomouc. Váš léčebný plán se tak může efektivně provázat s fyzioterapeutickým ošetřením, oba specialisty máte v jednom místě a nemusíte vyhledávat jiné lékaře či jiná zařízení.

Objednat se můžete přímo na tel. 724 395 042 nebo kdykoliv online využitím bezplatné eFyzio-konzultace!


Bezplatná online eFyzio-konzultace

Objednejte se na naše pracoviště fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Brno, Hradec Králové a Olomouc vyplněním a odesláním formuláře bezplatné eFyzio-konzultace. Vaše obtíže pohybového aparátu budou posouzeny našimi specialisty a na základě toho vám navrhneme nejvhodnější způsob vaší terapie a termín vaší návštěvy.

EuroPainClinics Fyzioterapie eFyzio-konzultaceBezplatná eFyzio-konzultace s fyzioterapeutem

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří váš čas

EuroPainClinics FyzioterapieŠetří vaše peníze

Blog

Vítáme novou posilu týmu EuroPainClinics Fyzio Olomouc!
14.06.2024

Vítáme novou posilu týmu EuroPainClinics Fyzio Olomouc!

V týmu našeho nově otevřeného pracoviště fyzioterapie v Olomouci srdečně vítáme nového kolegu, fyzioterapeuta Bc. Víta Kořínka, který je připraven s maximální zodpovědností a empa...
Zobrazit
Pohybové aktivity pro střední až vyšší věk: Které jsou vhodné?
30.05.2024

Pohybové aktivity pro střední až vyšší věk: Které jsou vhodné?

V období středního a později vyššího věku dochází k mnoha změnám organismu, ať už fyzickým nebo psychickým. Jedním z typických jevů je zpomalení metabolismu (u mužů i u žen), a často doch...
Zobrazit
Přijmeme do týmu: Fyzioterapeut Hradec Králové
15.05.2024

Přijmeme do týmu: Fyzioterapeut Hradec Králové

Pro naše pracoviště specializované fyzioterapie EuroPainClinics Fyzio Hradec Králové přijmeme nového kolegu či kolegyni na pozici FYZIOTERAPEUT / FYZIOTER...
Zobrazit